Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Dodatkowe zajęcia 2017/2018

Planowane koła zainteresowań

w roku szkolnym 2017/2018

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

Sala

Trznadel Małgorzata

Kółko fizyczne dla klasy II, III

Czwartek l.8

51

Wtorek l. 8

51

Niedźwiedź Elżbieta

Kółko chemiczne klasy II , III

Piątek l. 8

40

Wtorek l.8

40

Gabriela Dołęga

Kółko języka niemieckiego kl. II, III

Piątek l. 1

17

Środa l. 8

17

Skrok-Wolski Bolesław

Kółko fizyczne kl. III, II

Czwartek l. 1

1

Czwartek l. 7

4

Myśliwiec Jolanta

Kółko historyczne kl. II, III

Wtorek l. 1

38

Czwartek l. 1

38

Szczepanik-Halerz Edyta

Zespół wokalny kl. VII,II,III

Poniedziałek l. 8

20

Soliści- zaj. indyw.

Wtorek l. 8

20

Chrząszcz Maria

Kółko matematyczne kl. II i III

Poniedziałek l.1

54

Poniedziałek l. 7

54

Ziaja Alicja

Kółko matematyczne klasy II i III

Środa l. 1

52

Czwartek l. 8

52

Głowacka- Piekarz Agnieszka

Kółko języka angielskiego kl. III

Wtorek l. 1

22

Czwartek l. 1

22

Nagacz Dorota

SKS- gimnastyka-akrobatyka kl. VII, II, III

Środa l. 8 i 9

Sala gimn.

Górczyk Marta

Kółko polonistyczne kl. II i III

Wtorek l. 8

48

Czwartek l. 8

48

Dubiel Elżbieta

Kółko polonistyczne kl. II i III

Poniedziałek l. 8

1

Środa l. 1

1

Edyta Olesińska

Kółko języka angielskiego kl. II i III

Poniedziałek l. 8

16

Środa l. 8

16

Brońska-Gajda Barbara

Kółko polonistyczne kl. II, III

Piątek l. 5

66

Poniedziałek l. 7

66

Szudy Elżbieta

Kółko polonistyczne kl. VII, II, III

Środa l. 8

53

Wtorek l. 8

53

Strzałka-Pykosz Patrycja

Kółko języka angielskiego kl. VII, II, III

Czwartek l. 7 i 8

23

Myśliwiec Elżbieta

Kółko biologiczne kl. III i II

Wtorek l. 8

34

Piątek l. 8

34

Zajchowska Maria

Kółko biologiczne kl. II i III

Wtorek – l. 8

39

Czwartek l. 8

39

Idzik Anna

SKS- siatkówka VII, II, III

Poniedziałek -9

sala gimn

Piątek l. 8,9

sala gimn

Sajdak-Such Aneta

Kółko języka niemieckiego kl. VII, II, III

Czwartek l. 8

18

Wtorek l. 8

17

Marek Barbara

Kółko języka niemieckiego kl. VII, II, III

Poniedziałek l. 8

18/17

Czwartek l. 8

18/17

Zormati Anna

Kółko języka niemieckiego kl. VII, II, III

Poniedziałek l. 8 i 9

17

Pętlak Monika

Kółko szachowe kl. VII, II, III

Wtorek l. 8

Aula

Kółko taneczne kl. VII, II, III

Piątek l. 8

Aula

Szudy-Seredyńska Olga

Kółko biologiczne VII, II, III

Środa l. 7

34

Kółko j. angielskiego VII, II,III

Piątek l. 7

34

Smoszna Ewa

Kółko geograficzne II, III,VII

Wtorek l. 8

56

Czwartek l. 1

świetlica

Znamirowski Leszek

Kółko historyczne kl. VII, II, III

Środa l. 0

55

Czwartek . 8

55

Warchoł Ewa

Kółko matematyczne kl. VII, II i III

Czwartek l. 1

49

Piątek l. 7,8

49

Poniedziałek l. 8

49

Kluszczyk Gabriela

Kółko języka angielskiego kl. II i III

Poniedziałek l. 8

21

Doktór Paweł

SKS – koszykówka dz. VII, II, III

Wtorek l. 9

sal gim

Czwartek l. 9

sala gim

Grotkowska-Uliasz Małgorzata

Kółko historyczne kl. II i III

Poniedziałek l. 9

63

Czwartek l. 9

63

Sajdak Dorota

SK PCK VII, II, III

Poniedziałek l. 7, 8

Świetlica

Gonera Barbara

Kółko plastyczne kl. II i III

Czwartek l. 9, 10

19

Kozłowski Krzysztof

SKS- tenis stołowy VII, II, III

Poniedziałek l. 8

sala gim

Piątek l. 8

sala gim

Bizoń Zbigniew

Kółko informatyczne kl. II i III

Czwartek l. 9

37

Poniedziałek l. 8

37

Janiga-Żdan Magdalena

Dorota Sajdak

Szkolny Zespół Redakcyjny

Spotkania z uczniami w zależności od potrzeb i realizacji przydzielonych zadań

Rydarowicz-Szpak Agnieszka

Zajęcia logopedyczne VII, II, III

Trybuś-Żychowska Karolina

Kółko języka angielskiego kl. II i III

Czwartek l. 8

15

Piątek l. 8

15

Maczuga Mariusz

SKS – piłka nożna

Poniedziałek l. 8, 9

sala gim

Piątek l. 7,8

sala gim

Szumiec Łukasz

SKS – piłka ręczna

Wtorek l. 8,9

sala gim

Konieczny Alina

SK Caritas VII, II, III

Poniedziałek l. 8

65

Piątek l. 8

65

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster