Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Regulamin Konkursu Fotograficznego
„Tryptyk jasielski”
Konkurs organizowany jest w ramach projektu Jasielskiej Naukowej Ligii z Lotosem pt.: „W słońcu i deszczu, o wschodzie i zachodzie słońca. Jak warunki atmosferyczne i pora dnia wpływają na kolor w obrazie?
1. Organizatorem konkursu jest Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Jadwigi Królowej w Jaśle.
2. Konkurs skierowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Jasła.
3. Cele konkursu:
· przedstawienie w fotografii znanych lub mniej znanych miejsc Jasła i okolic, ciekawych pod względem przyrodniczym lub architektonicznym,
· oddanie ulotnych momentów, zmienności,
· rozwijanie zmysłu artystycznego, kreatywności i inwencji twórczej,
· uwrażliwienie na piękno Jasła i okolic.
4. Do konkursu można zgłaszać:
· zdjęcia wykonane indywidualnie,
· minimum 3 zdjęcia (można zdecydowanie więcej) przedstawiające ten sam obiekt, przestrzeń, pejzaż, uwzględniając różnice kolorystyczne wynikające ze zmian zachodzących w pogodzie lub porze dnia (impresjonizm)
· Zdjęcia należy przesłać na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
5. Wraz ze zdjęciami należy przesłać: imię i nazwisko autora, wiek i nazwę szkoły.
6. Konkurs trwa od 6 marca do 4 kwietnia 2017 r..
7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 10 kwietnia 2017 r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Organizatora pod adresem www.gim1jaslo.edu.pl oraz na stronie Gimnazjum nr 1 w Jaśle Kreatywnie.
8. Jury Konkursu, w skład którego wejdą przedstawiciele Organizatora oraz Fotograf, oceniać będzie nadesłane prace według następujących kryteriów:
· zgodność z założeniami Konkursu;
· wartość artystyczna i oryginalność pracy;
· jakość techniczna.
9. Nadesłanie prac na konkurs i podanie swoich danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich przez Gimnazjum nr 1. Organizator zastrzega sobie prawo
do  ekspozycji dostarczonych prac za pośrednictwem Internetu z zaznaczeniem imienia
i nazwiska autorów prac.
do  ekspozycji dostarczonych prac za pośrednictwem Internetu z zaznaczeniem imienia
i nazwiska autorów prac.
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Św. Jadwigi Królowej   ul. Czackiego 2,  Jasło  tel. 13 44 63674 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Zuzia i Sandra 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster