Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Mikołajki

6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Żeby tradycji stało się zadość, poprószył wokół pierwszym śniegiem. Oczywiście nie mogło się obyć bez pomocników staruszka. W tym roku zamiast elfów pomagały mu trzy diabły i anioł. Właściwie rzecz biorąc trzy diablice, a także anioł, któremu jeszcze nie wyrosły skrzydła, bo jak twierdził: „Dopiero się uczę”. Radości było co nie miara, ponieważ Mikołaj nie tylko pamiętał o grzecznych uczniach, ale także nie zapomniał             o personelu szkoły. W naszej szkole każdy radośnie go przywitał,

bo w końcu czekaliśmy na niego cały rok. Pomimo tego, że nie był u nas długo, wspomnienia pozostaną na najbliższy czas nauki. Do zobaczenia w następnym roku!

Justyna Baczyńska

 


 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster