Dzień Piżamy

W dniu dzisiejszy (19.10.) odbył się Dzień Piżam zorganizowany przez nasz Szkolny Samorząd Uczniowski.
Ku naszemu zdziwieniu uczniowie bardzo ucieszyli się na tę propozycję, bo kto chciałby przegapić okazję przyjścia do szkoły w tak wygodnym stroju? W końcu jak to mówią "szkoła naszym drugim domem". Dodatkową zachętą było hasło brzmiące "Kto przebrany, ten nie pytany i zwolniony od niezapowiedzianych kartkówek."
Ta środa wypadła bardzo kolorowo i radośnie. Mijane twarze
w korytarzach szkolnych przepełnione były uśmiechami
i zadowoleniem z tego szalonego święta. Na zdjęciach umieszczonych w szkolnej galerii widzimy mnóstwo uczniów
w piżamach z motywem zwierzęcym. Można byłoby pomylić nasze gimnazjum z ZOO, niemniej jednak nikomu to nie przeszkadzało i wiele osób chciałoby to powtórzyć. Kto wie...Może niedługo wprowadzimy nowe święto, które rozjaśni najzwyklejszy dzień w szkole!!!

A. Goździelińska