Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017

1 września,  jak co roku o tej porze, nasza szkoła wypełniła się gwarem, radosnymi powitaniami i rozmowami. Po uroczystej mszy świętej uczniowie klasy 3e i 2a zaprosili społeczność szkolną na akademię, w czasie której pożegnaliśmy wakacje, a przywitaliśmy nowy rok szkolny.

Na wstępie pan dyrektor Kazimierz Mikrut w ciepłych słowach przywitał nowych uczniów naszego gimnazjum, życząc wszystkim, by z dumą kontynuowali szkolne tradycje „Jadwigi”     i nie bali się realizować swych  marzeń.

W dalszej części akademii uczniowie obejrzeli humorystyczną wersję znanej lektury „Mały Książę” pt. „ Ach, te róże” , a doznań artystycznych dostarczyły solistki z zespołu wokalnego oraz dziewczęta z kl. 2a , które wykonały popisowy taniec nowoczesny.