Dzień Otwarty naszej szkoły

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Gimnazjum nr 1 im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle, zaprosili uczniów klas szóstych wraz  z rodzicami i wychowawcami na Dzień Otwarty szkoły.
15 kwietnia uczniowie Gimnazjum nr 1 wraz z nauczycielami zaprezentowali wszystkim zainteresowanym szkołę oraz ofertę edukacyjną, co pozwoli to szóstoklasistom podjąć decyzję o wyborze gimnazjum.

W tym dniu można było zwiedzić szkołę, zobaczyć sale komputerowe, sale lekcyjne ,w których prowadzone były prezentacje połączone z zabawami i quizami dla zwiedzających, sale audiowizualne, bibliotekę, świetlicę szkolną, salę gimnastyczną, aulę oraz stołówkę.

Zwiedzający poznali ofertę edukacyjna dla klas pierwszych na rok szkolny 2016/17,
poznali zasady rekrutacji uczniów, otrzymali wzory podań, spotkali się z przedstawicielami organizacji uczniowskich, rozmawiali z uczniami i nauczycielami naszej szkoły. Chętni wzięli udział  w ciekawych doświadczeniach chemicznych oraz pokazach zjawisk fizycznych.
W sali sportowej odbyły się pokazy gimnastyczne oraz zajęcia taneczne
W auli szkolnej o godz. 11.00 miało miejsce się uroczyste wręczenie nagród laureatom powiatowych konkursów dla uczniów szkół podstawowych.

Młodych przyjaciół ze szkół podstawowych zapraszamy, by we wrześniu dołączyli do naszej społeczności szkolnej.

galeria zdjęć: Dzień Otwarty 2015