Ogólnopolska kampania ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł"

Ogólnopolska kampania ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł " 2009 rozstrzygnięta.

Wrzesień tego roku to czas rozstrzygnięć konkursów organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł 2009" prowadzonej w pierwszym półroczu wśród młodzieży ze szkół całego kraju przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz fundację Trzeźwy Umysł, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Sporty. Uwagę przyciągały szczytne cele kampanii identyfikowane z wychowawczym programem szkoły: promowaniem profilaktyki uzależnień, zdrowego stylu życia, a także upowszechnieniem wzorców i postaw prozdrowotnych.

Nasi gimnazjaliści, zachęceni przez wychowawców i nauczyciela plastyki, licznie wzięli udział w całej kampanii.Szczególna popularnością cieszył się konkurs plastyczny ,, Moja pasja - Moja tarcza". Udział tak dużej ilości uczniów zaowocował wieloma nagrodami, w tym nagrody głównej. Laureatką konkursu została uczennica klasy III g Żaneta Juszczyk. Nagrodę (cyfrowy aparat fotograficzny) odebrała 18.09.2009 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie z rąk prezesa kampanii pana Piotra Adamskiego. Wyjazd po nagrodę był również interesującą wycieczka po najpiękniejszych zakątkach Warszawy.

Pozostałe nagrody ( gry komputerowe) i dyplomy odebrały uczennice: Klaudia Bezak z klasy IIId, Aleksandra Antas i Justyna Przewoźnik z klasy IIIg, Magdalena Szlachta z klasy IIIh, Katarzyna Witalis z klasy IId, Anna Adamik i Daria Jabłońska z klasy IIg , Karolina Kwilosz z klasy II w Urzędzie Miasta z rąk p. Burmistrz Marii Kurowskiej w dniu 23.09.2009 roku.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.