Wspomnienia z letniego wypoczynku

Piękna pogoda za oknem skłania nas do wspomnień o letnim wypoczynku.  Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w pięciodniowym wyjeździe na kolonie do Zakopanego. Młodzi podróżnicy zamieszkali w pięknym pensjonacie "U Jędrka i Hani". Dzięki opiekunom nikt nie miał czasu się nudzić. Koloniści maszerowali przez Dolinę Kościeliską, Dolinę Małej Łąki, a także Przysłup Miętusi. Podziwiali Kościół pod wezwaniem św. Medalika w Olczy oraz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Młodzież miała również okazję poznać sposób, w jaki wykonuje się oscypki. Aby podziwiać piękną panoramę Tatr, młodzi podróżnicy wybrali się kolejką na Gubałówkę. Oprócz zwiedzania i wędrówek , były również inne atrakcje  - seans filmowy w kinie, dyskoteka, drobne upominki od organizujących wycieczkę, ognisko pożegnalne oraz gry i zabawy. Uczniowie zwiedzili mnóstwo ciekawych i interesujących miejsc, spędzili aktywnie czas, zintegrowali się, a co najważniejsze - byli szczęśliwi! W przyszłym roku na pewno nie zabraknie chętnych do kolejnego wyjazdu.

Aleksandra  Fic - Szkolny Zespół Redakcyjny

galeria zdjęć: Zakopane 2015