Podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty 2014-2015

W poniedziałek 8 czerwca br. w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W roku szkolnym 2014/2015 tytuł laureata uzyskało 204 uczniów szkół podstawowych biorących udział w 6 konkursach przedmiotowych oraz 392 uczniów gimnazjów uczestniczących w 12 konkursach przedmiotowych i 4 konkursach tematycznych. Ponadto 28 szkół podstawowych oraz 15 gimnazjów uzyskało Certyfikat „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”. Nadane Certyfikaty oraz dyplomy i nagrody uczniom, nauczycielom i dyrektorom wyróżnionych szkół wręczył Pan Jacek Wojtas Podkarpacki Kurator Oświaty.

Naszą szkołę reprezentowali wielokrotni laureaci: Anna Kalisz, Anna Zając, Kamil Gajewski i Konrad Pawlik