Pomagamy przytulisku ,,Azyl u Majki"

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w jaśle wraz z opiekunami zapoczątkowali akcję pomocy dla przytuliska ,, Azyl u Majki" w Wysokiej Strzyżowskiej k. Strzyżowa.W przytulisku znajduje się około 60 bezdomnych, porzuconych psów. Pani Majka i Pan Adam swoje życie poświęcili pomocy zwierzętom . Prowadzone przez nich przytulisko utrzymują sami, przy pomocy darczyńców i sponsorów. Z tego względu uczniowie naszego gimnazjum , uwrażliwieni na krzywdę porzuconych zwierząt, postanowili pomóc psom przebywającym w przytulisku. Zebrano dużą ilość żywności a także potrzebne miski. Wszystkie dary zawieziono w dwóch turach do przytuliska - w grudniu 2014  oraz w marcu 2015 r. Z powodu niesprzyjającej marcowej pogody, niemożliwym było dotarcie do samego przytuliska. Pan Adam wyszedł nam na przeciw i przewoził dostarczoną żywność na taczkach. Akcja pomocy zwierzętom będzie kontynuowana. zachęcamy wszystkich do pomocy. informacje o zbiórkach można uzyskać w świetlicy szkolnej oraz w szkolnej bibliotece.

Pomagaj! Porzucone psy czekają.

Odwiedź stronę na facebooku Azyl u Majki

galeria zdjęć: Pomagamy przytulisku