Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Apel podsumowujący I półrocze 2014/2015

26 lutego w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pracę w I półroczu roku szkolnego 2014/2015
galeria zdjęć:

Podsumowanie I półrocza 2014/2015

Tradycyjnie już przeprowadzono ranking na „Najlepszą klasę” i na „Najlepszego ucznia”.

W kategorii klas I, II i III pierwsze miejsce zajęły:

 klasa I d – ze średnią ocen; 4,66

klasa II d – ze średnią ocen 4,51

klasa III g – ze średnią ocen 4,42

Aby uzyskać tytuł „Najlepszego ucznia”, trzeba było mieć średnią ocen ze wszystkich przedmiotów co najmniej 5,0 – takich uczniów jest 71. Dzisiaj 25 najlepszych uczniów otrzyma z rak pana dyrektora stypendium za wyniki w nauce – średnia ocen, jaką uzyskali, to przedział od 5,18 do 5,50. Prosimy pana dyrektora o wręczenie stypendiów. Zapraszamy na środek następujących uczniów:
Olga Błażowska II f śr. 5,50, Kacper Opiela II d śr. 5,43, Gabriela Madejczyk  II eśr.  5,43, Kamil Gajewski III h   śr. 5,41, Wiktoria Furmanek  III d śr. 5,29, Martyna Nowak III e    śr. 5,29
Agnieszka Hudyma III f śr. 5,29, Anna Zając  III f  śr. 5,29 Oliwia Bolek III g śr. 5,29, Haberek II d śr. 5,29
Tomasz Mrówka II d śr. 5,29, Katarzyna Majka If śr. 5,29, Magdalena Stachacz  I f śr. 5,29 Monika Gicala III b śr. 5,24 Julia Czyżowicz  III h śr. 5,24 Julia Dołęga II d śr. 5,21 Magdalena Adamik  II d  śr. 5,21 Martyna Jarecka II d  śr. 5,21 Julia Kobak  II e śr. 5,21 Marlena Łopatkiewicz II e śr. 5,21Milena Biernacka II f  śr. 5,21
Katarzyna Wójtowicz  II f  śr. 5,21 Gabriela Wolsza  I b śr. 5,21 Katarzyna Zabawa  III d śr. 5,18 Jakub Strugała  III h śr. 5,18

 

 

W pierwszym półroczu spora grupa koleżanek i kolegów wzięła udział w Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych, a były to; Alfik Humanistyczny, Alfik Matematyczny, Multitest, English High Flier, Pingwin.
W konkursie Alfik Humanistyczny miejsca od 2 do 11w województwie w kategorii klas pierwszych oraz dyplomy od organizatorów za bardzo dobre wyniki zdobyli:

Justyna Wilk I g, Łukasz Pażdzierz  I d, Sylwia Kołodziej I d, Aleksandra Potempa Id, Gabriela Wolsza I b

W grupie klas III dyplomy za zajęcie 2,3 i 6 miejsca w województwie otrzymują:

Wiktoria Furmanek III d, Milena Rzońca  III b,  Anna Zając  III f, Anna Kalisz  III g

W Alfiku Matematycznym dyplom za najlepszy wynik w szkole (3 miejsce w województwie) otrzymuje Aleksandra Nowosielska  Ia. Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymują:
 Michał Juszczyk I d Kamil Miśkowiec  I d, Sylwia Kołodziej   I d,  Grzegorz Czarnecki   I b

W grupie klas drugich najlepsze wyniki uzyskali:

Olga Błażowska II f, Katarzyna Wójtowicz    II f,  Michał Forystek  II f

 W kategorii klas III dyplomy za bardzo dobre wyniki otrzymują:

 Anna Zając  III f Kamil Gajewski  III h,  Dawid Węgrzyniak  III  Joanna Kozik  III e

Z języka angielskiego dyplomy laureata za miejsca od 2 do 10 w kraju otrzymują:

 Julia Kobak   II e (2 miejsce w kraju) Katarzyna Majka I f,  Kacper Opiela  II d Agata Fundakowska  II a,
 Gabriela Madejczyk II e, Hubert Dacyl  II d, Martyna Nowak III e, Katarzyna Śliwa  III b, Andrzej Szaro  III f
Maciej Piątkowski III f
Dyplomy wyróżnienia za zajęcie miejsc od 11 do 15 w kraju otrzymują: Kamil Miśkowiec  I d, Jakub Dyląg I h,
Radosław Chudy  I g, Łukasz Pażdzierz I d, Tomasz Miśkowicz  I g, Julia Warchoł  I g,Tomasz Mrówka II d
Anna Kalisz II g, Agata Kiełbasa  III g, Karol Szudy  III f

Z geografii dyplomy wyróżnienia otrzymują: Agnieszka Hudyma III f,  Paweł Buczyński  I d, Szymon Budziak I d
Z biologii dyplom laureata za zajęcie 2 i 10 miejsca w kraju otrzymują: Łukasz Pażdzierz   I d, Kamil Gucwa  I c

 Dyplom wyróżnienia za zajęcie od 11 do 15 miejsca w kraju uzyskali:Maja Mejza  I b, Julia Dołęga  II d,
Magdalena Adamik II d,Dominik Zbaraża  II d, Katarzyna Majka  I f

Z języka angielskiego odbył się konkurs „English High Flier”. Dyplom za najlepszy wynik w kraju otrzymuje Katarzyna Majka  I f.

Dyplom za bardzo dobre wyniki (2 i 3 miejsce w województwie) otrzymują: Katarzyna Krysa II e, Andrzej Szaro III f,  Jakub Strugała  III h
Dyplom za zajęcie 4 miejsca w województwie otrzymuje Agata Kiełbasa  III g.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Pingwin’ odbył się z chemii i języka niemieckiego.
Z chemii dyplom wyróżnienia otrzymała Monika Gicala  III b.
Z języka niemieckiego za zajęcie I miejsca w kraju grawerowany dyplom laureata otrzymuje Michał Babiarz  II d oraz dyplom laureata za zajecie 5 miejsca w kraju otrzymuje Dominik Zbaraża  II d.

Dyplomy wyróżnienia za miejsca od 6 do 10 otrzymują; Olga Błażowska  II f, Gabriela Babiarz  I d, Katarzyna Wójtowicz II f, Martyna Jarecka  II d, Szymon Syzdek IId, Tomasz Mrówka  II d, Paweł Kiszka  II a, Karolina Mitoraj II a, Katarzyna Ślusarczyk II b, Weronika Jarecka  II e
Z trzech przedmiotów odbyły się konkursy szkolne:

 z geografii – dla klas pierwszych „Parki Narodowe Świata” – I m. Gabriela Wolsza I b
dla klas drugich „Siedem Współczesnych Cudów Świata”, gdzie

 I miejsce zdobyły Natalia Nowak i Katarzyna Ślusarczyk  II b

 II miejsce – Anna Nowak  II b
III miejsce - Gabriela Jodłowska  II b

 Na „Kartkę Bożonarodzeniową” odbył się konkurs z j. niemieckiego i j. angielskiego.

 Z  j.niemieckiego miejsca zdobyli:

Jakub Majka          III h   - I miejsce

Julita Jakubowicz  I b -     II miejsce

Martyna Nowak     III e  -  III miejsce

Krystian Knapik     II h -    wyróżnienie

Z  j.angielskiego miejsca zdobyli:

Daniela Kmiecik      II c – I miejsce

Joanna Gumienna  III d – II miejsce

Paulina Labut          II e  - III miejsce

Agnieszka Szerląg  I e  – wyróżnienie

Krystian Knapik       II h  – wyróżnienie


W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod nazwą „Góra Grosza”. Rezultatem zbiórki na terenie szkoły było ok. 55kg monet, w tym:

Najwięcej zebrały następujące klasy:

I miejsce – I d – 119,37  - przewodniczący Jan Naszkiewicz

II miejsce – I g – 104,86 – przewodnicząca Justyna Wilk

III miejsce – III f – 102,58 – przewodniczący Miłosz Stój

IV miejsce – II d – 61,01 – przewodniczący Jan Wojtan

Apel prowadzili: Julia Dołęga II d, Maria Ochwat  II d, Julia Dzielińska  III g, Filip NowakII e

 

 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster