Zielona ścieżka gimnazjalisty

30 kwietnia w Gimnazjum nr 2 odbył się finał konkursu ,,Zielona Ścieżka Gimnazjalisty". Konkurs przebiegał w czterech kategoriach i przeznaczony był dla uczniów gimnazjów z powiatu jasielskiego. Nasze gimnazjum zgłosiło swój udział w trzech kategoriach ; ekologicznej, literacko - artystycznej i sportowej. We wszystkich trzech kategoriach Gimnazjum nr 1 wywalczyło II miejsce, co równocześnie uplasowało nas na II miejscu w ogólnym rankinku wszystkich konkurecji.

W kategorii ekologicznę szkolę reprezentowały  Adriana Arciszewska z klasy 1b i Klaudia Mastej z klasy 1g , w kategorii literacko - artystycznej Katarzyna Bućko z klasy 3i, Aleksandra Kurowska z klasy 1d i Adam Zima z klasy 3i, natomiast w kategorii sportowej Mateusz Półchłopek z klasy 3i ,Damian Wiewiórski z klasy 3b i Rafał Myśliwiec z klasy 2h. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe o tematyce ekologicznej.Wszyscy uczniowie z naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą i rzetelnym przygotowaniem, dzięki czemu mogli dumnie reprezentować Gimnazjum nr 1.