Podsumowanie Konkursów Powiatowych

10 czerwca w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursów Powiatowych organizowanych przez gimnazjum nr 1 w Jaśle. Na uroczystość przybyli laureaci i finaliści Powiatowego Konkursu Ortograficznego , Powiatowego Konkursu Matematycznego  , Powiatowego Konkursu Geograficznego ,,Odkryj Europę" oraz Powiatowego Konkursu Tłumaczenia Poezji Niemieckiej. Pan dyrektor Kazimierz Mikrut w słowach uznania zwrócił się do uczniów i nauczycieli podkreślając jak wielką wartością jest wiedza i możliwość rozwijania talentów. Podkreślił również, jak ważną rolę w procesie kształcenia odkrywa nauczyciel i dobra relacja uczeń - mistrz. Konkursy organizowane przez nasze gimnazjum cieszą się dużym zainteresowaniem, należy zaznaczyć, że tytuł laureata i finalisty obliguje do wpisów punktów preferencyjnych na świadectwie.

galeria zdjęć:  Podsumowanie Konkursów Powiatowych 2013/2014