Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych z powiatu jasielskiego.
2. Szkoła może zgłosić nie więcej niż dwóch uczestników z każdego oddziału. W wyjątkowej sytuacji (np.: braku chętnych z klasy szóstej) szkoła może zgłosić uczniów klas piątych. W celu wyłonienia kandydatów nauczyciele języka angielskiego mogą przeprowadzić etap wewnątrzszkolny.
3. Zgłoszenia w formie elektronicznej należy kierować na adres:
Gimnazjum nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej
ul Czackiego 2
38-200 Jasło
tel/fax 0134463674
4. Zgłoszenia należy przesłać do  6 marca 2014 r.
5. Konkurs odbędzie się 13 marca 2014 r.o godz. 11.00 w budynku Gimnazjum nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej przy ul. Czackiego 2 w Jaśle i będzie miał formę testu pisemnego. Czas trwania konkursu 60 min.
6. Koszty dojazdu ponoszą szkoły biorące udział w konkursie.
7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas Dni Otwartych w Gimnazjum nr 1.
8. Laureaci konkursu, czyli uczniowie, którzy zajęli miejsce I ? V otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Ponadto 10 finalistów konkursu w przypadku kontynuowania nauki w Gimnazjum nr 1 w Jaśle będzie miało pierwszeństwo  wyboru klasy dwujęzycznej  lub klasy z rozszerzonym językiem angielskim.
9. Laureaci i finaliści konkursu będą zwolnieni z pisania testu kwalifikacyjnego, który jest obowiązkowy dla innych kandydatów ubiegających się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej.
10. Nazwiska laureatów zostaną ogłoszone na stronie internetowej naszej szkoły.
11. Konkurs będzie sprawdzał umiejętność czytania ze zrozumieniem, gramatykę, słownictwo, komunikację oraz podstawową wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych.
12. Zakres materiału znajduje się na stronie internetowej Gimnazjum nr 1.
W razie pytań lub wątpliwości zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Informacje można uzyskać u organizatorów konkursu tj. Agnieszki Głowackiej ? Piekarz i Olgi Szudy-Seredyńskiej.