Podsumowanie I półrocza 2013/2014

12 lutego w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie pracy w I półroczu roku szkolnego 2013/2014. W rankingu na najlepszą klasę zwyciężyły klasy : I d - średnia 4,65, II f - średnia 4,43, III g - średnia 4,47. Aby znaleźć się w rankingu ,,najlepszy uczeń", trzeba uzyskać średnią oceń co najmniej 5,0 - uczniów z tak wysoką średnią jest 56. 25 uczniów z najwyższą średnia otrzymało stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce:

Stachura Karolina - śr. 5,43, Majewska Małgorzata, zając Anna, Dołęga Julia, Błażowska Olga - śr. 5,36, Madej Natalia, Konieczna Aleksandra, Mikrut Mateusz, Myśliwiec Urszula, Byś Kinga, Dunaj Piotr, Gajewski Kamil, Adamik Magdalena, Mrówka Tomasz - śr. 5,29, Piskadło Maja, Kwast Aleksandra, Stachacz Katarzyna , Gicala Monika, Jarecka Martyna, Wojtan Jan - śr. 5,21, Kalisz Anna, Zbylut Laura, Mitoraj Karolina, Dacyl Hubert, Opiela Kacper - śr. 5,14

Uczniowie brali udział w Konkursach Ogólnopolskich. W konkursie biologicznym Multitest I miejsce w kraju zajęli Julia Dołęga i Szymon Stasiowski, IV m  w kraju zajęła Magdalena Adamik a V m. w kraju Aleksandra Musiał. Dyplom laureata wywalczyli Hubert Dacyl, Tomasz Mrówka i Antoni Koś. Dyplomy wyróżnienia za zajęcie miejsc od 10 do 15 w kraju otrzymali: Jan Wojtan,Kacper Opiela, Martyna jarecka, Kamil Berkowicz, Jakub Kocaj, Justyna Marszałek, Anna Wierzbicka.

W konkursie Multitest z chemii I miejsce w kraju zajął Tomasz Mrówka , II miejsce Kacper Urban , IV miejsce Karol Haberek. Dyplomy laureata za zajęcie miejsc od 7 do 10 otrzymali : Julia Dołęga, Magdalena Adamik, Antoni Koś, Jan Wojtan, Jakub Hałuch. Dyplomy wyróżnienia otrzymali: Mateusz Pieszczoch, Natalia Leputa, Kinga Tocka, Kacper Opiela, Hubert Dacyl, Martyna Jarecka, Szymon Stasiowski.

W konkursie Multitest z j.angielskiego tytuł laureata otrzymali: Daniel Skiba, Kornelia Gierlicka, Maciej Pątkowski, Katarzyna Dyrek. Dyplom wyróżnienia otrzymali : Katarzyna Krysa, Karolina Polak, Hubert Dacyl, Agnieszka Ziara

W ogólnopolskim konkursie ,,Olimpus" z geografii dyplom laureata wywalczyli: Tomasz Mrówka, Agnieszka Hudyma, Szymon Skicki, Jakub Hańb.

W konkursie chemicznym ,,Pingwin" V m. w kraju zajął Mateusz Mikrut, natomiast dyplom wyróżnienia otrzymali : Małgorzata Majewska i Hubert Recze. Z j. niemieckiego I m. w kraju zajęła Kornelia Gierlicka , a wyróżnienie otrzymała Anna Kalisz. Uczniowie brali również  udział w konkursach szkolnych. W i półroczu odbyły się następujące konkursy: ,,Najciekawsze odkrycia chemiczne XXI wieku", ,, Parki narodowe świata", ,, Siedem cudów świata", ,,Szkolny Konkurs wiedzy o Krajach Anglojęzycznych", ,, Konkurs na kartkę bożonarodzeniową w j. angielskim", ,, Konkurs na kartkę bożonarodzeniową w j. niemieckim, ,, Formy ochrony przyrody" , ,, Segregujemy odpady", ,, szkolny Turniej tenisa Stołowego dziewcząt" , ,, mistrzostwa szkoły Klas Pierwszych w szachach.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

galeria zdjęć:

Podsumowanie I półrocza 2013/2014