Akcja mikołajkowa wolontariuszy z Gimnazjum nr 1 w Jaśle

,,Wszystko umiera, jedynie pamięć dobrych uczynków nie ginie"
Napoleon Bonaparte

17 grudnia 2013 r. wolontariusze z Gimnazjum im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle udali się z życzeniami świątecznymi do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego.
Barwny korowód wolontariuszy tworzących orszak świętego Mikołaja obdarował prezentami zarówno przedszkolaki, jak również starszych uczniów ośrodka. Ten miły gest był możliwy dzięki wcześniejszej akcji zbiórki zabawek i słodyczy zorganizowanej w Gimnazjum nr 1, do której przyłączyło się wielu uczniów. Hojność gimnazjalistów sprawiła, że każdy biorący udział w imprezie mógł otrzymać drobny upominek.
Po rozdaniu prezentów wolontariusze zaprosili uczniów do wspólnej zabawy. Pląsy, korowody, zgaduj- zgadule wywołały uśmiech na wszystkich twarzach. Była to kolejna z corocznych akcji bożonarodzeniowych zorganizowanych dla wychowanków naszego Ośrodka przez wolontariuszy z Gimnazjum nr 1 w Jaśle.
Młodym Wolontariuszom serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego w 2014 roku!