,,Odkrywamy czystą Polskę"

W ramach tegorocznej akcji ,,Sprzątanie świata 2013 - Polska" pod hasłem ,,Odkrywamy czystą Polskę" zapraszamy wszystkich uczniów naszego gimnazjum do wzięcia udziału w kampanii informacyjno - edukacyjnej na temat selektywnej zbiórki odpadów.

Nowy system gospodarki odpadami komunalnymi nie zadziała, jeśli hego uczestnicy, czyli my wszyscy, nie będziemy wiedzieli jak prawidłowo postępować z odpadami i co zrobić, by było ich jak najmniej. Kampania będzie przebiegać w trzech etapach.

- do 20 października uczniowie mają czas na zapoznanie się z treścią ulotki o zasadach segregacji odpadów

- od 21 do 25 października zostanie przeprowadzony ogólnoszkolny test , który wyłoni 50 uczniów do II etapu

- 50 najlepszych uczniów weźmie udział w II etapie konkursu, który będzie polegał na pisaniu testu wiedzy

- 10 najlepszych uczniów otrzyma dyplomy, nagrody książkowe i punkty z zachowania