Finał kampanii profilaktycznej ,, Zachowaj trzeźwy umysł 2013"

18 września w Centrum Olimpijskim Warszawie odbył się finał kampanii profilaktycznej ,,Zachowaj trzeźwy umysł 2013". Kampania prowadzona była w formie konkursów, w którch z zapałem brała udział młodziez naszego gimnazjum. Na uroczystą galę, podczas której wręczano nagrody przyznane przez kapitułę kampanii, przybyli zwycięzcy konkursów wraz z opiekunami, przedstawiciele samorządów oraz kordynatorzy akcji. Cieszy nas ,że już po raz 8 uczennica naszej szkoły zdobyła nagrodę główną. W tym roku zwycieżczynia konkursu została Paulina Bara, która odebrała nagrodę - laptop - z rąk koordynatora kampanii Piotra Adamskiego.

Wyróżnieni uczniowie z naszego gimnazjum: Justyna Bukowiec, Anna Miśkowicz, Izabela Piątek, Aleksandra Kwast,Mateusz Żyra, Łukasz Żebracki, otrzymali nagrody otrzymali z rąk Burmistrza Miasta Jasła - Andrzeja Czarneckiego - w Urzędzie Miasta.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów