Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Stypenia dla najzdolniejszych uczniów

 

2 września w naszej szkole odbyła się uroczystość podczas której wręczono Stypendia Burmistrza Miasta Jasła za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów z jasielskich gimnazjów. Stypendia zostały przyznane uczniom, którzy wypracowali średnią ocen co najmniej 5,40. Najwyższą średnią ocen na świadectwie mieli uczniowie: Aleksandra Gonera 5,64 oraz Mateusz Mikrut 5,60. Stypendia otrzymali również: Aleksandra Forystek, Ilona Tomkowicz, Aleksandra Szprucińska, Anna Zając, Aleksandra Pierz, Anna Dyląg, Liliana Dyląg, Aleksandra Kwast, Izabela Piątek, Katarzyna Bolek, Anna Kalisz, Agnieszka Radoń, Aleksandra Mroszczyk, Klaudia Dziuba, Bartosz Śliwa i Monika Gicala. Należy wspomnieć również, że w czerwcu dwie uczennice naszej szkoły- Zofia Kazanecka i Agnieszka Radoń otrzymały  Nagrody Burmistrza - tablety.

Jesteśmy dumni, że tak liczne grono naszych uczniów odnosi sukcesy na polu naukowym, za co otrzymuje gratyfikacje pozwalające na spełnienie swoich marzeń.

Serdecznie gratulujemy.

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster