Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014

2 września w sali gimnastycznej naszego gimnazjum, Grono Pedagogiczne, Rodzice , a przede wszyskim uczniowie, powitali Rok Szkolny 2013/2014. Każdy uczeń Gimnazjum nr 1 przekraczał próg szkoły z innymi marzeniami i planami. Przed uczniami klas trzecich, będzie to rok wytężonej pracy i podsumowania zdobytej w ,,JADWIDZE" wiedzy. Uczniowie klas drugich będą mieć szansę na poprawę dotychczasowych niedociągnięć w nauce i pokazanie siebie z jeszcze lepszej strony, natomiast nasi drodzy pierwszoklasiści dołączą do swoich starszych kolegów, z którymi stworzą społeczność od której w dużym stopniu zależy dobre imię szkoły.

Młodzież z Gimnazjum nr 1 już nie raz udowodniła, że potrafi korzystać ze zdobytej wiedzy biorąc udział w olimpiadach i ogólnopolskich konkursach. Jesteśmy pewni,że także ten rok będzie obfitował w sukcesy,czego życzymy nauczycielom, uczniom i rodzicom