Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Dzień Patrona Szkoły

8 czerwca cała społeczność szkolna obchodziła Święto Patrona Szkoły. Z tej okazji w naszym gimnazjum odbył się koncert w wykonaniu orkiestry z Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Państwowej Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle pod batutą pana Tadeusza Wróbla. W  orkiestrze występują także uczniowie naszej szkoły. Orkiestra wykonała standardy muzyczne oraz utrory z muzyki klasycznej dedykując je dyrekcji, gronu pedagogicznemu, administracji i obsłudze naszej szkoły. Podczas konceru zostały także wręcone nagrody zwycięzcom Konkursu Wiedzy o Życiu św. Jadwigi Królowej.

Wyniki konkursu

I miejsce Kornelia Gierlicka kl. 1f

II miejsce Wiktor Czajka kl. 1h

III miejsce Oliwia Madej kl. 1f

wyróżnienia: Jakub Strugała 1h, Natalia Gustek kl. 1f

Podczas święta szkoły odbył się także Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Utalentowani uczniowie rywalizowali wykonkując piosenki wykonawców anglojęzycznych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Święto Patrona Szkoły 2013

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster