Zimowisko 2013

Tegoroczny zimowy wypoczynek nasi gimnazjaliści spędzili z uśmiechem na twarzy, pomino srogiego mrozu. W szkole w czasie zajęć rekreacyjnych uczniowie poznawali i doskonalili swój warsztat artystyczny. Młodzież, podczas ozdabiania wielkanocnych pisanek mogła spróbowac swoich sił używając techniki decoupage, które polega na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię  wzoru wyciętego z papieru. Młodzi artyści mieli także możliwość ,,wyczarować" walentynkowe ozdoby z masy solnej. Ferie zimowe to takze czas, aby zobaczyć ciekawy film, w tym roku była to wzruszająca produkcja ,,Niemożliwe". Zimowy wypoczynek nie moze byc udany bez szaleństw na śniegu, dlatego też kulig w Regetowie dostarczył wszyskim niezapomnianych wrażeń, które długo pozostaną w pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:Zimowisko 2013