Wolontariusze z naszego Gimnajzum

Uczniowie Gimnazjum nr 1 chętnie angażują się w wolontariat i pomoc osobom potrzebującym. Aneta Olbrot i Oliwia Madej wzięły udział w akcji ,,Marzycielska poczta". Głównym celem akcji jest wspieranie psychiczne chorych dzieci poprzez wysyłanie im tradycyjnych listów do dzieci przwelekle chorych. Na stronie internetowej Marzycielskiej Poczty  http://marzycielskapoczta.pl/ znajdują się profile dzieci. Przeglądać może je każdy, a zadaniem strony jest zachęcanie ludzi do wysyłania dzieciom pozdrowień.pisząc list do siedmiotetniej dziewczynki chorej na białaczkę.Aneta Olbrot i Oliwia Madej z klasy If napisały list do siedmioletniej dziewczynki chorej na białaczkę.

6 listopada nasz Wolontariat w składzie :grupa muzyczna z klasy 3b ? Kamil Reczek-organy , Aleksandra Mroszczyk-skrzypce
grupa teatralna z klasy 3e ? Karolina Jędrzejewska,  Otylia Leśniak, Patrycja Gomułka, Klaudia Hanula, Michał Jędrusiak, Dawid Bochenek, Adrian Kosiek i Patryk Wojnarowicz
grupa plastyczna z klasy 1f ? Oliwia Madej i Aneta Olbrot
grupa techniczna z Łukasz Buczyński kl3b i Jakub Stępień  kl 3f - udał się do Specjalnego Ośrodka Szkolno ? Wychowawczego w Jaśle. Przygotowano występy muzyczne i teatralne ? bajka,, Leśne Wróżki , Obłędni rycerze? oraz pomoce do zajęć plastycznych .
Nasz program artystyczny otrzymał gromkie brawa.