,,Zachowaj trzeźwy umysł 2012"

25 września w Warszawie odbyło się podsumowanie ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. Nasi uczniowie już po raz 8 przyłączyli się do tej akcji. Tegoroczną ,,twarzą" przedsięwzięcia został Jan Mela najmłodszy w historii zdobywca obu biegunów: północnego i południowego. Jan jest także pierwszym niepełnosprawnym polarnikiem, który dokonał tego wyczynu.

W konkursie ,,autoportret", który odbył się w II półroczu roku szkolnego 2011/2012 ,główną nagrodę, zestaw stereo, odebrała Kinga Spisak - ówczesna uczennica klas III,a obecnie absolwentka Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Pozostałe wyróżnienia otrzymali: Eliza Banaś z klasy III i , Mateusz Krzanowski z klasy III h, oraz Paulina Janowska absolwentka Gimnazjum nr 1 w Jaśle.   Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. 25 września Kindze towarzyszyła ośmioosobowa grupa uczniów z jasielkich szkół wyróżnionych w tej kampanii. Po uroczystości uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w zabawach edukacyjnych w Centrum Nauki Kopernik.

Serdecznie gratulujemy Kindze, oraz pozostałym uczestnikom.