Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013

?Do tych należy jutrzejszy dzień, co nowych łakną zdobyczy" 


3 września , uroczystą akademią, rozpoczęliśmy rok szkolny 2011/2012. 221 pierwszoklasistów przyszło do Gimnazjum nr 1 w Jaśle z nadzieją na dobrą przyszłość, którą zapewni im wiedza zdobyta w ,,JADWIDZE".  Nasza szkoła stawia na wyobraźnię, a wyobraźnia jest ważniejsza nawet od wiedzy. Chociaż ani wiedzy ani umiejętności nie należy lekceważyć. Pierwszoklasiści dołączą do swoich starszych kolegów, z którymi stworzą społeczność od której w dużym stopniu zależy dobre imię szkoły.

 Wszystkim naszym uczniom na starcie w nowy rok szkolny życzymy zapału i siły
do nauki i pracy. Niech ten twórczy ogień nie odstępuje Was, młodzi przyjaciele, aż do egzaminu gimnazjalnego . 


 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster