NABÓR DO SIATKARSKIEGO OŚRODKA SZKOLNEGO DZIEWCZĄT

W związku z powstaniem Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego dziewcząt w Gimnazjum nr 1 Jasło w dniu 25.07.2012 r. (środa) , oraz w dniu 26.07.2012 r. (czwartek) o godzinie 16:00 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle ul. Czackiego 2 (wejście od ul. Bednarskiej) odbędzie się nabór dziewcząt z roczników 1999, 1998, 1997 do klas siatkarskich I, II i III Gimnazjum nr 1 !!!

?  Program  SOS będzie realizowany w gimnazjum na poziomie trzech kolejnych lat nauki począwszy od roku szkolnego 2012/2013, dziewczęta z roczników 1999, 1998, 1997  będą uczęszczali do klas I, II i III sportowych o profilu siatkarskim.

?  Dla uczennic klas sportowych dojeżdżających spoza Jasła istnieje możliwość nieodpłatnego zamieszkania w bursie szkolnej z pełnym wyżywieniem.

?  Po zakończeniu nauki w gimnazjum będzie możliwość kontynuowania treningu i gry w piłkę siatkową w UKS ?MOSiR? Jasło.

?  Siatkarski Ośrodek Szkolny zapewnia między innymi:

- profesjonalny sprzęt treningowy.

- pełną opiekę medyczną (lekarza i fizjoterapeutę), oraz możliwość zabiegów odnowy biologicznej.

- wykwalifikowaną kadrę trenerską.

- możliwość korzystania z szkolnych i miejskich obiektów sportowych (hala sportowa,  boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej, kryta pływalnia, siłownia, itp..).

?  Uczennice SOS w Gimnazjum nr 1 będą zawodniczkami UKS ?MOSiR? Jasło.

Pełny regulamin obowiązujący we wszystkich Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych w Polsce dostępny jest na stronie polskiego Związku Piłki Siatkowej: http://dl.pzps.pl/5531,get/regulamin-SOS-4-kwietnia-2012-zaacznik-do-ogoszenia-o-konkursie.pdf

Wszystkie zainteresowane proszone są o OBOWIĄZKOWE zabranie ze sobą strojów sportowych i obuwia sportowego !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta z Jasła, powiatu i okolic !!!

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 503 116 589