Zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012

Już za parę dni, za dni parę
weźmiesz plecak swój i gitarę.
Pożegnania kilka słów,
Pitagoras bywaj zdrów,
do widzenia wam canto, cantare!

29 czerwca zakończyliśmy Rok Szkolny 2011/2012. Na uroczystej akademii dla klas trzecich swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Miasta Jasła Andrzej Czarnecki i Antoni Wydro - Podkarpacki Wicekurator Oświaty Dla wielu z absolwentów lata spędzone w Gimnazjum nr 1 w Jaśle były czasem zawierania przyjaźni na całe życie, ale również możliwością zdobycia solidnego wykształcenia. W tym roku świadectwa z wyróżnieniem odebrało 28 uczniów z klas pierwszych , 49 z klas drugich i 48  klas trzecich. Za wybitne osiągnięcia i bardzo dobre wyniki w nauce do Złotej Księgi zostało wpisanych 25 uczniów z klas pierwszych, 23 z klas drugich i 16 z klas trzecich.Uczniom klas pierwszych i drugich życzymy spokojnych i udanych wakacji, aby z nowymi siłami wrócili do szkoły po wakacjach. Naszym Absolwentom życzymy sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, mamy nadzieję, że z dumą będą mówić o latach spędzonych ,,pod znakiem Jadwigi"

Przyszedł twój czas
Daleka droga, przyjacielu.
Daleka droga....