Szkoła Przyjazna Utalentowanym Uczniom

22 czerwca 2012 w Wyższej Szkole Administracji  i Zarządzania w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie przedmiotowych i tematycznych konkursów wojewódzkich organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.
Na uroczystość zaproszono uczniów , którzy zostali  laureatami co najmniej dwóch konkursów i zajęli miejsca od pierwszego do trzeciego, a byli to Krzysztof Krysa, Adrian Aftanasi Mateusz Oleszkowicz. Krzysztof Krysa uczeń klasy 3 g został laureatem największej liczby konkursów -  z geografii, biologii, chemii, języka polskiegoi w konkursie tematycznym ,,Drogi Polaków do Niepodległości.

Wszyscy laureaci otrzymali od Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Jacka Wojtasa, listy gratulacyjne.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Nasze gimnazjum po raz trzeci z rzędu otrzymała certyfikat ,,Szkoła przyjazna utalentowanym uczniom?