Dzień Ziemi 2012

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji w auli naszego gimnazjum odbył się apel, mający na celu zwrócić uwagę uczniów i nauczycieli na środowisko naturalne naszej planety. Jesteśmy częścią środowiska , w którym żyjemy. Chroniąc go przed zagłądą gwarantujemy sobie lepsze zdrowie i życie.

Podczas apelu zostały wręczone nagrody uczniom, którzy szczególnie wyróżnili się w zbiórce surowców wtórnych.
W zbiórce makulatury i plastikowych opakowań najlepszymi okazali się:

W zbiórce makulatury i plastikowych opakowań najlepszymi okazali się: Piotr Furtek - 238 kg makulatury i 189 kg plastiku, karol Rakoczy 130 kg makulatury i Beata gancarska 107 kg makulatury.

W zbiórce baterii: Katarzyna Cierlak, Patrycja Czekańska i Kamila Ochała

W zbiórce plastikowych nakrętek : Izabela Maćkowiak,Angelika Faryj, karolina Szydłowska.

Wyróżnieni zostali także zwycięzcy konkursu ,,Zielona energia". nagrodzeni zostali: Agnieszka Woźniacka, Adriana Inglot, Aleksandra Gonera,Aleksandra Mroszczyk, Karol Rakoczy, Jakub Inglot i Bogumił Czyżowicz