Wolontariusze z naszego gimnazjum.

W ramach realizacji przedsięwzięć ogólnopolskiego programu ?Szkoła bez przemocy? liderzy młodzieżowi naszego gimnazjum pod opieką pedagoga szkolnego przygotowali program artystyczny i zajęcia dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle.
20 lutego Hubert Reczek z kl. 1h, Miłosz Konieczny z kl. 2g, Pulina Dacyl z kl. 2g, Eryk Kokoczka z kl. 2g, Anna Stygar z kl. 2g, Rafał Czarny z kl. 2g spotkali się z dziećmi niepełnosprawnymi. W czasie wizyty gimnazjaliści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, gry na saksofonie i przeprowadzili zajęcia plastyczne.

Występy i zajęcia bardzo się podobały, gimnazjaliści otrzymali podziękowania od opiekunów placówki, rodziców, dzieci. Szczególnie ucieszyło nas zaproszenie na ponowną wizytę w ośrodku. Grupa liderów młodzieżowych zaczęła pracę nad nowym projektem dla osób niepełnosprawnych.