Wyniki Powiatowego Konkursu Mitologicznego dla uczniów Szkół Podstawowych

16 lutego odbył się II Powiatowy Konkurs Mitologiczny dla uczniów Szkół Podstawowych. Konkurs składał się z III etapów. W pierwszym etapie dwuosobowe drużyny pisały test z wiedzy mitologicznej, następnie 5 najlepszych drużyn odpowiadało na 10 wysolowanych pytań, a w finałowym etapie 3 drużyny zmagały się z pytaniami ekspertów. Szkoły brały takżę udział w konkursie plastycznym, którego tematem było życie olimpijskich bogów.

Prace plastyczne

I miejsce Dominik Mikuś Zespół Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle ,,Ucieczka Odyseusza z jaskini cyklopa Polifema?
II miejsce Michał Jarecki Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle ,,Posejdon?
III miejsce Aleksandra Jarecka Szkoła Podstawowa w Trzcinicy ,,Artemida na polowaniu?

Wyniki konkursu:
Natalia Fil i Kamil Myśliwiec Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle
II miejsce Kacper Dobosz i Michał Forystek Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle
III miejsce Anna Zając i Dawid Węgrzyniak Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle
IV miejsce Kamila Klimczak i Mateusz Czech Szkoła Podstawowa w Brzyskach
V miejsce Anna Pec i Filip Sitek Zespół Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle
VI miejsce Bartosz Szot i Michał Jakubek Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Trzcinicy

Gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji.