Dzień Nauczyciela 2011

14 października cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta młodzież przygotowała kabaretowy występ artystyczny o tematyce szkolnej. Zostały też wręczone nauczycielom medale i odznaczenia.

Złoty Krzyż Zasługi otrzymała Leokadia Wróbel, Srebry Krzyż Zasługi Aurelia Kurczyńska i Kazimierz Mikrut. Medalem Złotym za długoletnią służbę zostały odznaczone panie Bożena Okońska i Łucja Witalec, Medalem Srebrnym za długoletnią służbę  Halina Filipczuk, Ewa Przybycień, Dorota Sajdak, Lucyna Wojtunik,Ewa Stodolak. Brązowe Medale za długoletnią służbę zostały wręczone Małgorzacie Grotkowskiej - Uliasz i Elżbiecie Dubiel. Medale Komisji Edukacji Narodowej otrzymali: Maria Chrząszcz, Łucja Witalec,Barbara Czerska, Danuta Sołtys,Urszula Zoła,Małgorzata Trznadel,Zbigniew Bizoń, Elżbieta Szudy i Kazimierz Bobula. Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzyłał Kazimierz Mikrut. Burmistrz Miasta Jasła przyznał nagrody Marii Zajchowskiej i Lucynie Szarek.

Zostały wręczone także Nagrody Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Jaśle i otrzymali je następujący nauczyciele: Danuta Sołtys, Zbigniew Bizoń,Paweł Doktór,Magdalena Gelata,Barbara Gonera,Marta Górczyk, Edyta Halerz, Magdalena Janiga, Alina Konieczny, Jolanta Myśliwiec, Dorota Nagacz, Elżbieta Niedźwiedź, Bożena Okońska, Agnieszka Głowacka - Piekarz, Ewa Smoszna, Agnieszka Rydarowicz - Szpak, Anna Zormati, Maciej Szczerba, Urszula Zoła, Wiesław Rudnicki , Katarzyna Wierzgacz