Ogólnopolska Kampania,,Zachowaj trzeźwy umysł"

Wrzesień tego roku to czas rozstrzygnięć konkursów organizowanych w ramach Ogólnopolskiej Kampanii ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?, przeprowadzanej w I półroczu poprzedniego roku szkolnego wśród młodzieży ze szkół całego kraju przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu.

Już po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 1 w Jaśle licznie wzięli udział w konkursach i zdobyli cenne nagrody. Jak zawsze kampanii przyświecały szczytne cele tj: propagowanie zdrowego stylu życia i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień wśród dzieci i młodzieży. Tegoroczną laureatką została uczennica klasy 2i Martyna Mikrut, która w konkursie plastycznym ,,Dorastam, pomagam, rozumiem? (związanym z europejskim rokiem wolontariatu), zdobyła nagrodę główną. Nagrodę odebrała 15 września 2011 roku na uroczystej gali w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Pozostałym finalistom, którymi zostali Oktawia Sepioł klasa 3h, Hubert Syzdek klasa 3h, Kornelia Mierzwa klasa 2g, Dariusz Gołąbek klasa 3h oraz Joanna Kiczek, obecnie uczennica 1 LO,  nagrody wręczył dyrektor szkoły Kazimierz Mikrut.

My również gratulujemy naszym koleżankom i kolegom, życzymy im dalszych sukcesów.

Zespół Redakcyjny Gimnazjum nr 1