Uroczyste podsumowanie II półrocza

Rok szkolny 2010/2011 zbliża się ku końcowi. Nadszedł więc czas na podsumowanie naszej pracy, z tej okazji odbył się uroczysty apel ,na którym wręczono nagrody zdolnym uczniom, uczestnikom konkursów oraz przeprowadzono ranking na najlepszego ucznia. Wśród najlepszych znalazło się 125 uczniów ze średnią ocen od 5,00 do 5,73. Najzdolniejszymi okazali się : Kacper Kras, Marcin Siewierski i Hubert Syzdek z klasy 2h,którzy wypracowali średnią ocen 5,73 oraz Paulina Samborska z klasy 3h ze średnią 5,71. Wśród klas pierwszych najlepsza okazała się klasa I h ,wśród klas drugich II ha a wśród klas trzecich  - III g.

zob. zdjęcia: Podsumowanie II półrocza - akademia

Laureaci Konkursów przedmiotowych swoje dyplomy odebrali w Rzeszowie z rąk Wicekuratora Oświaty w Rzeszowie Antoniego Wydro . Gimnazjum nr 1 w Jaśle  w roku szkolnym 2010/2011 uzyskało tytuł ,,Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom". Wszystkim laureatom i zwycięzcom konkursów gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy.