Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Profilaktyka uzaleznień. ,,Stop dla alkoholu w naszej szkole"

celem programu profilaktycznego ,,Stop dla alkoholu w naszej szkole" jest przeciwdziałanie szerzeniu się alkoholizmu wśród młodzieży,przekazanie informacji o szkodliwym wpływie alkoholu i propagowanie zdrowego stylu życia. W programie uczestniczyła młodzież z klasy II c i II d. W ramach tego programu  Donata Gryziec - specjalista psycholog - przeprowadziła pogadankę na temat szkodliwości alkohol,uczniowie pisali anonimowe ankiety, wzięli udział w konkursie plastyczny,oraz pisano testy sprawdzające wiedzę na temat profilaktyki. W konkursie wzięli udział uczniowie z Gimnazjum nr 1 i nr 2. I miejsce zajęła Iga Błażejowska z klasy II c, III miejsce Dominika Fiałkiewicz z klasy II c a V miejsce Katarzyna Cierlak również z klasy II c. W konkursie plastycznym II miejsce zajął Jakub Idzik z klasy IIc, wyróżnione zostały plakaty Oli Gonery z 1g, Zuzanny Midury z II c i Mirka Rosia z IIId  

zob. zdjęcia  Stop dla alkoholu w naszej szkole
 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster