Podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2010/2011

14 lutego w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2010/2011. Nagrodzono uczniów, którzy wykazali się bardzo dobrymi wynikami w nauce i zdobyli wysokie lokaty w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich. W rankingu na ,,najlepszego ucznia" - średnią ocen 5,0 i więcej uzyskało 46 uczniów. W Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Alfik  uczestniczyło 131 uczniów. Najwyższe lokaty zdobyli:Joanna Kiczek - 1 m. w woj. i 2 w kraju w kategorii klas III i Ilona Tomkowicz - 1 m. w woj.i 6 w kraju w kategorii klas I, Hubert Syzdek - 1 m. w woj. i 12 w kraju w kategorii klas II. W Alfiku Matematycznym najlepsze wyniki uzyskali: Agnieszka Radoń, Łukasz Buczyński, Paweł Maczuga - kl1b, Marcin Siewierski, Kinga Naszkiewicz, Hubert Syzdek - kl. 2h, Krzysztof Maziarz, Natalia Racławska - 3h i Ewa Buglewicz 3d.

Wielu uczniów wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST 2010 z przedmiotów - biologia, chemia, geografia, historia i j. angielski. Z biologii laureatami zostali: Paulina Bizoń 3b, Dawid Zemrys 3f ( 4 miejsca w kraju) oraz Klaudia Sychta 3b, Paulina Samborska 3h, Adrianna Arciszewska 3b, Zofia Kaznecka 1b. Z chemii laureatem został Paweł Czech - 3h, z geografii Krzysztof Krysa - 2g, Kacper Kras, Marcin Siewierski, Adrian Aftanas -2h, Paulina Samborska, Karol Bizń- 3h.

Z historii I miejsce w kraju zajęli : Adrian Aftanas i Mateusz Kuznecki , a laureatami zostali Michał Lechowski - 2h, Krzysztof Krysa 2g, Mateusz Oleszkowicz - 2b, Aleksander Gotfryd - 3d. Z języka angielskiego do grona laureatów zostali zapisani : Marcin Siewierski- 2h, Adrianna Arciszewska - 3b, Jakub Kolasa - 3d, Marcin Karpińskii 3h, Joanna Kiczek - 3g.

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFRUND za zajęcie I m. w województwie nagrodzeni zostali: Magdalena Potrawska - 1f, Kinga Naszkiewicz - 2h, Joanna Kiczek - 3g,

patrz galeria

I półrocze 2010/2011 - apel