Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Zimowy wypoczynek 2011

 

Podczas ferii szkolnych , od 17 .02. do 21.02.2011, odbyło się w naszej szkole zimowisko, na które uczęszczało 24 uczniów. Młodzież korzystała z różnorodnych zajęć i atrakcji turystycznych. W czasie wypoczynku uczniowie mieli zapewnione wyżywienie i opiekę pedagogiczną. Młodzież naszej szkoły chętnie uczestniczyła w zajęciach artystycznych i plastycznych oraz zajęciach regionalnych prowadzonych przez kustosza muzeum p. H. Świątka. Odbywały się również turnieje i zawody sportowe. Wiele przyjemności sprawiły dzieciom wycieczki na kulig do Regietowa oraz do Kina Helios w Rzeszowie na film ,,Opowieści z Narnii - podróż wędrowca do świtu. Pomimo chłodu i niesprzyjającej aury dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom zimowisk
 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster