Pasowanie na Gimnazjalistę 2010

30 września w naszej szkole miała miejsce uroczystość Pasowania na Gimnazjalistę. Tego dnia uczniowie klas pierwszych zostali  przyjęci do grona gimnazjalistów. Młodzi uczniowie złożyli ślubowanie, obiecując,że godnie będą reprezentować szkołę, pielęgnować jej tradycje oraz sumiennie wypełniać obowiązki uczniowskie. Był to dla wszystkich uroczysty dzień. W obecności, Grona Pedagogicznego i rodziców przedstawiciele wszystkich klas pierwszych zostali symbolicznie pasowani przez pana Dyrektora Kazimierza Mikruta.  Po części oficjalnej wszystkie klasy zaprezentowały się od jak najlepszej strony, przygotowując krótkie występy artystyczne. Wszyscy zebrani mogli podziwiać popisy aktorskie, wokalne, taneczne oraz muzyczne. Występny gimnazjalistów są dowodem na to,że młodzież z Gimnazjum nr 1 cechuje się dużym talentem i pracowitością, co owocuje nie tylko na konkursach przedmiotowych, ale również na występach artystycznych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Pasowanie na gimnazjalistę 2010