Finał Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej ,,Zachowaj trzeźwy umysł 2010"

Każdego roku uczniowie zachęceni sukcesami swoich rówieśników z poprzednich lat oraz szczytnymi calami, jakie przyświecają Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej ,,Zachowaj trzeźwy umysł",organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych,licznie angażują się w różnorodne konkursy. Tego roku największym powodzeniem cieszył się konkurs plastyczny ,, Życzę Tobie" , w którym młodzież przedstawiała życzenia dla swoich najbliższych. 6 uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych : Anna Podlasek, Piotr Głód, Oktawia Sepioł, Martyna Swęda, Gabriela Gawlewicz i Emil Bochnia.

Nagrodę główną  - wieżę hi - fi - zdobył uczeń klasy II h Hubert Syzdek. Rozdanie nagród, w którym wziął udział Hubert, odbyło się 15 września 2010 podczas uroczystości finałowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.