Zakopane. Wspomnienie wakacyjne

Pierwszy szkolny dzwonek już za nami, ale miło jest powspominać letni wypoczynek naszych uczniów.Już po raz kolejny młodzież z naszego Gimnazjum wypoczywała na koloniach letnich, tym razem w Zakopanem.Początkiem lipca uczniowie wyjechali  do malowniczego zakątka - Olczy, do pensjonatu ,,Helena". Uczestnicy wyjazdu zapewnioną mieli fachową opiekę pedagogiczną, medyczną, noclegi, całodzienne wyżywienie oraz korzystali z wielu różnorodnych atrakcji, których w Zakopanem nie brakuje. Młodzież podczas pieszych wycieczek zdobywała w pocie czoła tatrzańskie szczyty i maszerowała przez malownicze doliny. Ze słynnej Gubałówki koloniści podziwiali tatrzańską panoramę, zwiedzali miejsca sakralne : Sanktuarium MB na  Krzeptówkach, Sanktuarium MB Królowej Tatr,wędrowali przez Dolinę Chochołowską, Rusinową Polanę i wiele innych pięknych miejsc. Każdy dzień pobytu zakończony był wizytą na Krupówkach - najsłynniejszej i najbardziej ruchliwej ulicy Zakopanego. Wieczory umilały młodzieży różnorodne turnieje i zawody sportowe rozgrywane w ośrodku kolonijnym . Pobyt uczniów w Zakopanem był czasem bezpiecznego i aktywnego wypoczynku, ale również doskonałą lekcją geografii.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Wyjazd wakacyjny 2010