Uroczyste Podsumowanie Konkursów Przedmiotowych

13 kwietnia w budynku byłego Urzędu Wojewódzkiego w Krośnie odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Nasze Gimnazjum może  poszczycić się 13 laureatami, co plasuje nas na 3 miejscu w województwie pod względem liczby laureatów. Na miejscu drugim znalazło się Publiczne Gimnazjum Sióstr Prezentek w Rzeszowie, a na miejscu pierwszym Gimnazjum nr 2 w Mielcu. Laureatami  z naszego Gimnazjum zostali:

Krzysztof Maziarz, Rafał Myśliwiec, Krystian Ziaja ? konkurs matematyczny, Urszula Samborska , Przemysław Węgrzyn ? konkurs geograficzny, Rafał Myśliwiec, Michał Wójcik ? konkurs fizyczny, Joanna Kiczek, Justyna Szańca , Łukasz Gadzała ? konkurs języka angielskiego, Łukasz Gadzała ? konkurs historyczny, Weronika Madej ? konkurs  chemiczny, Aleksandra Data ? konkurs polonistyczny.

Nasze Gimnazjum, jako jedyne w powiecie, otrzymało zaszczytny tytuł ,, Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom", który to jest przyznawany placówkom wspierającym uzdolnioną młodzież.

Finalistami konkursów zostali:
Wojciech Szpruciński - matematyka, Andrzej Jureczko, Weronika Madej, Przemysław Kmiecik, Paweł Lubaś - geografia, Magdalena Kiczek, Agata Fuk, Żaneta Juszczyk, Magdalena Szlachta - język niemiecki, Agnieszka Handzel, Bartosz Pawlik, Wojciech Szpruciński - fizyka, Urszula Samborska, Rafał Mysliwiec, Michał Strugała, Weronika Madej - język angielski, Klaudia Mastej, Agata Olszewska, Adrianna Arciszewska - biologia, Zuzanna Świątek, Krzysztof Szynal, Andrzej Jureczko - historia, Magdalena Kiczek, Zuzanna Świątek, Agata Fuk - język polski