Pogrążeni w smutku

Z WIELKIM SMUTKIEM ŻEGNAMY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ LECHA KACZYŃSKIEGO ,JEGO MAŁŻONKĘ MARIĘ KACZYŃSKĄ ORAZ SENATORA STANISŁAWA ZAJĄCA

Żegnamy także Ostatniego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego, Przedstawicieli Parlamentu RP, Przedstawicieli Kancelarii Prezydenta RP, Przedstawicieli Rządu i instytucji państwowych, Przedstawicieli Sił Zbrojnych RP, Przedstawicieli Kościołów i Wyznań Religijnych, Pracowników Kancelarii Prezydenta RP, Funcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, Przedstawicieli Rodzin Katyńskich, innych stowarzyszeń, Pozostałych Ofiar i Członków Załogi samolotu.

Składamy wyrazy najgłębszego współczucia oraz żalu Rodzinom Ofiar tej tragedii.

Dyrekcja Gimnazjum nr 1, nauczyciele , pracownicy, rodzice i uczniowie.

Msza Święta w intencji ofiar została odprawiona we wtorek 13 kwietnia o godz 18.00 w Kościele pw. Św. Stanisława BM oraz w środę 14 kwietnia o godz. 8.10 z udziałem całej społeczności szkolnej.