Ogólnopolska Olimpiada PCK

Tego roku odbyła się XVIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK . Etap okręgowy miał miejsce 17.03.2010 w Rzeszowie. Wzięło w nim udział 6 szkół z 6 powiatów. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym etapie uczniowie mieli za zadanie propagować zdrowy styl życia  na terenie szkoły. Nasza uczennica Agata Fuk, przeprowadziła akcję informacyjną połączoną z prezentacją dotyczącą trucizn. Jury doceniło innowacyjność pomysłu. Drugą część stanowiły zadania testowe, z którymi zmagała się młodzież. Miłą informacją jest, ze Agata Fuk zajęła pierwsze miejsce i zakwalifikowała się do etapu centralnego, który odbędzie się pod koniec maja. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.