Zimowy wypoczynek 2010

Marzec powitał nas ciepłymi, upragnionymi promykami słońca śniegu ,ale miło jeszcze powspominać zimowy odpoczynek w tęgich mrozach i zaspach śniegu. Gimnazjaliści już po raz kolejny wypoczywali na zimowisku szkolnym zorganizowanym w naszej szkole podczas ferii zimowych. 30 uczniów pod fachową opieką nauczycieli uczestniczyło w różnorodnych atrakcyjnych imprezach turystycznych. Taką atrakcją niewątpliwie był kulig zaprzęgami konnymi w malowniczych okolicach Regietowa, także wyjazd do  kina ?Helios? w Rzeszowie na najnowszy, fantastyczny film ?Avatar? sprawił uczniom wiele radości .Ciekawą artystyczna przygodą był udział w warsztatach rzeźby w glinie w MDK , które prowadził p. M. Świątak .
Były tez zajęcia edukacji zdrowotnej ? uczniowie wykazali się niemałym  kunsztem kulinarnym przygotowując smaczne sałatki owocowe.  A różnorodne gry, zabawy , konkursy i turnieje na terenie szkoły umilały czas uczestnikom zimowiska. Czas spędzony przez uczniów na zimowisku był niewątpliwie formą aktywnego, bezpiecznego i miłego wypoczynku, czego dali wyraz w wierszach i piosenkach na koniec wypoczynku .

?Hej, hej nasze zimowisko
koniec ferii  jest już blisko
tydzień ten był bardzo fajny
i dlatego zaśpiewajmy
hej, hej nasze zimowisko
to każdemu z was już powie wszystko
półkolonia był super, cool
podobało nam się tutaj, jak pszczółkom ul !?

Zobacz galerię zdjęć.

Zimowisko 2010