Andrzejki 2009

26 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa podczas której harcerze z 24 DH ,, Błękitni" ( Agata Kwiatek, Agnieszka Bełda, Magdalena Węgrzyn, Anna Okarma, Bartosz Wadowski,Izabela Gorczyca) , nawiązując do staropolskiej tradycji, wróżyli chętnym uczniom i nauczycielom. Każdy, kto chciał poznać swoją przyszłość, mógł zabawić się wróżąc z magicznych kamieni, odgadując los wypisany na dłoni, poznać imię swojej przyszłej sympatii i dowiedzieć się, dzięki wróżbie z butów, kto pierwszy wyjdzie za mąż. Uczniowie chętnie poznawali także swoje horoskopy, dowiadywali się, jaki zawód jest im przeznaczony, a także mogli poznać opinie innych o swoich cechach charakteru.

Jednak największą popularnością cieszyło się ,,lanie wosku". Z kształtów, które gorący wosk lany przez klucz utworzył na wodzie, wspólnie odczytywano przyszłość. Zabawa przebiegała w przyjaznej i wesołej atmosferze. Harcerze, wraz z opiekunem, zapraszają do wspólnej zabawy znów za rok.