Konkurs piosenki ,, Rozśpiewajmy jesień"

6 listopada w auli naszej szkoły odbyła się VIII edycja Konkursu Piosenki Świetlicowej pod hasłem ,, Rozśpiewajmy jesień".  W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas I - III. Uczestnicy ( soliści, duety, trio) śpiewali piosenki z repertuaru polskich artystów. Występy oceniało jury, w skład którego weszli nauczyciele i przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego. Jury nagrodziło następujące osoby:

I m. Ewa Machowska z kl. 3a z piosenką ,, Strumień"

II m. Monika Pogorzelska i Justyna Lisek z kl. 3c z piosenką ,, Kiedy powiem sobie dość"

III m. Klaudia Bujak i Kornelia Brzyska z kl. Ib z popsenką ,,Tyle słońca w całym mieście"

Wyróżnieni zostali:

Zuzanna Pankiewicz z kl I f , która zaśpiewała piosenkę ,,Lalka"  oraz Klaudia łaba z kl. Ic , która zaprezentowała piosenkę ,, Radość najpiękniejszych lat"

Konkurs przebiegał w miłej atmosferze przy aplauzie wspaniałej publiczności złożonej z uczniów klas Ih, IIa, IId, IIIc, IIIh.