Z mikołajkową wizytą

8 grudnia wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Konopnickiej z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz klasy gimnazjalne wraz z opiekunem, panią Anną Zormati, wybrali się z mikołajkową wizytą dp Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle. Celem odwiedzin była chęć niesienia pomocy dzieciom z placówki, wręczenie prezentów i włączenie się do zabaw rekreacyjnych. Wychowankowie stowarzyszenia byli zachwyceni urozmaiconą rozrywką przygotowaną specjalnie na tę okazję. Ogromną uwagę zwróciły ubiory pomocników Mikołaja, których rolę pełniły dziewczęta z klas IIb, III a i III h gimnazjum. Główną atrakcją był Święty Mikołaj, który wszystkim rozdawał upominki. Po skończonej zabawie wolontariusze ciepło pożegnali się z dziećmi i zapowiedzieli swoją wizytę w przyszłym roku. To spotkanie zostanie na długo w sercach wolontariuszy, jak i podopiecznych ośrodka.

Karolina Dłuska

galeria zdjęć: Z mikołajkową wizytą