Dzień Dobrych Relacji 2017

30 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dobrych Relacji. To coroczne święto braci uczniowskiej, ma nam wszystkim przypominać , jak ważnym jest dobre słowo i uśmiech. Z okazji tego naszego małego święta uczniowie przygotowali plakaty z pozytywnymi przesłaniami, które zostały rozwieszone w szkole. Ważnym wydarzeniem dnia było wybranie najmilszego ucznia w każdej klasie. Najsympatyczniejsi uczniowie otrzymali z rąk Pana Dyrektora Kazimierza Mikruta pamiątkowe dyplomy i słodki upominek. Budowanie dobrych relacji jest kluczem do sukcesu na polu zawodowym , szkolnym i towarzyskim. Wszyscy potrzebujemy otaczać się dobrymi i sympatycznymi ludźmi, dlatego musimy pamiętać , by właśnie takimi być dla innych.

galeria zdjęć: Dzień Dobrych Relacji