Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Dzień Otwarty 2017

 

25 listopada w murach naszej szkoły odbył się Dzień Otwarty dla wszystkich przedszkolaków i ich rodzin. Z radością powitaliśmy przyszłych uczniów. W sali gimnastycznej powitał wszystkich dyrektor Jacek Nawrocki, który przybliżył rodzicom ofertę edukacyjna na nadchodzący rok szkolny oraz opowiedziało tradycjach szkoły. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 przygotowali część artystyczną , dzięki czemu na buziach przedszkolaków pojawił się uśmiech. W szkolnej auli nauczyciele nauczania wczesnoszkolnego wraz ze swoimi uczniami przygotowali konkurs , podczas którego najmłodsi mogli zgadywać postaci z bajek. W salach lekcyjnych prym wiedli uczniowie klas gimnazjalnych oraz klas siódmych szkoły podstawowej, którzy wraz z nauczycielami opowiadali o zajęciach, pokazywali ciekawostki naukowe oraz pomagali w odnalezieniu się w szkole. Niezwykle ciekawe dla najmłodszych okazały się doświadczenia fizyczne i chemiczne, w sali biologicznej uwagę przyciągały eksponaty oraz mikroskopy, w sali plastycznej dzieci mogły wykonać mikołaje, nauczyciele języka angielskiego przygotowali zagadki z maskotkami , a w pracowni języka niemieckiego zostały wręczone nagrody z konkursu na najładniejszą flagę kraju niemieckojęzycznego. Najmłodsi wraz z rodzicami oraz nauczycielami mogli zwiedzać budynek, brać udział w konkursach zabawach sportowych, a także porozmawiać z uczącymi. Mamy nadzieję, że wszyscy zwiedzający dołączą do naszej szkolnej rodziny już w przyszłym roku.

Dziękujemy za liczne przybycie.

Dzień Otwarty

 

 
© 2009 Gimnazjum nr 1 w Jaśle
Webmaster