Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Będzie to wyjątkowy rok dla całej społeczności szkolnej, gdyż Gimnazjum nr 1 zostało połączone ze szkołą Podstawową nr 2. W budynku gimnazjalnym kontynuować naukę będą klasy siódme szkoły podstawowej oraz klasy drugie i trzecie gimnazjum. Dyrektorem szkoły jest Pan Jacek Nawrocki, natomiast funkcję wicedyrektora przejął Pan Kazimierz Mikrut. Przed uczniami klas trzecich, będzie to rok wytężonej pracy i podsumowania zdobytej w ,,JADWIDZE" wiedzy. Uczniowie klas drugich będą mieć szansę na poprawę dotychczasowych niedociągnięć w nauce i pokazanie siebie z jeszcze lepszej strony, natomiast nasi drodzy siódmoklasiści dołączą do swoich starszych kolegów, z którymi stworzą zżytą społeczność od której w dużym stopniu zależy dobre imię szkoły.

SP

GIM